Forum najboljeg saveza na s4 hr

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share

kandidature

Go down 
Autor/icaPoruka
obelisk
Gost

kandidature Empty
PostajNaslov: kandidature   kandidature Icon_minitimesub stu 15, 2008 1:23 am

pozdrav...htio bi ući u savez...
dobar sam igrač aktivan i imam dosta vojske...hvala,pozz
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bog i Batina
Sephiroth

Broj postova : 593

kandidature Empty
PostajNaslov: Re: kandidature   kandidature Icon_minitimesub stu 15, 2008 1:54 am

....pozdrav obelisk...nisam stiga napisat koji su uvjeti kandidature, pa kad stignem se mozes opet kandidirat...dotad cu zakljucat ovaj forum...

Pinky
Gost

kandidature Empty
PostajNaslov: Re: kandidature   kandidature Icon_minitimepon pro 08, 2008 8:18 pm

e ovaaj ekipaaaaaaaa cic-cic,,,zvone vam galska zvonaa,,,ne ovak kaj kao neka kandidaturaa,,,a ovaj nick mie Pinky zato kaj mie pisa roza,,,a znate zast je roza??zato kaj je za cure XD a ovaj iskustva imam sa s1,s1 i sa4 savezi su bili Arger,Legion Entrangere i sad ovdje sam u nocnim jelenima za pocetak,,,popa imam 296 a vojskee na bacanjee,tu sam off igrac i nisam nicija farma...a sto se tice angeline joli dobra mie,,,a oci drzim zatvorene zato kaj mie isto imao oci otvorene ili ne kad mie mrak Wink
[Vrh] Go down
Gazda
Postovani g.

Broj postova : 553

kandidature Empty
PostajNaslov: Re: kandidature   kandidature Icon_minitimepon pro 08, 2008 8:51 pm

evo vidiš (ne vi g. pinky, ovo se ne odnosi na vas. to mi nešto interno...),

kad onakve zahtjeve postaviš - ovakve kandidate dobiješ. reklo bi se adekvatne...

istina, ne znači da se ne bi javio i inače, no se bojim da je onakva formulacija postavljenih zahtjeva upravo pozivnica ovakvom profilu kandidata. bolje ugraditi neke fore za pred-filtraciju. manje će ih se javljat i manje ćemo se kasnije gnjavit... a točka i zarez su zakon, pa šta god teta cumm mislila o velikom slovu bounce .

(a da je kojim slučajem spomenuta anđelka meni bila test za ulaz - nikad ne bi prošao. meni eto nije dobra. i ne, ne zezam se, to stvarno mislim.)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sephiroth
Bog i Batina
Sephiroth

Broj postova : 593

kandidature Empty
PostajNaslov: Re: kandidature   kandidature Icon_minitimepon pro 08, 2008 10:26 pm

@odbijeno

@gazda pa ono...to je samo sala...(ILI JE LI JE??? ?TAN TAN TAN!!!!!!!) Very Happy

Sponsored content

kandidature Empty
PostajNaslov: Re: kandidature   kandidature Icon_minitime

[Vrh] Go down

kandidature
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.