Forum najboljeg saveza na s4 hr

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share

zelio bi uci kod vas u savez...

Go down 
Autor/icaPoruka
metronom
Gost

zelio bi uci kod vas u savez... Empty
PostajNaslov: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimesub oľu 07, 2009 9:18 pm

1.Vase osobno ime te nick u igri
(Nick u igri mora bit kul)

matija (osobno) - nick (metronomo)

2.Koje ste pleme
(MORATE bit rimljanin ili teutonac....... ili gal )

ja sam rimljanin..

3.Broj gradova, croppera, te trenutna populacija
(Treba bit veca od one navedene na stranici saveza)

broj gradova je 4, za 1,2 dana ce biti 5... imam jedan polu cropper i jedan cropper... broj bodova 1331, ali garantiram brz razvoj...

4. Morate bit na +/+ koordinatama. Znate li sto je TT?

na +/+ sam... TT je alat gdje se upisuje stanje vojske pojedinog igraca u savezu, naravno ako se misli na tropen tools Very Happy

5.Imate li smisla za humor?

pa ja mislim da imam Very Happy , a to se stigne pokazat nakon ulaska...

6. Iskustva sa prijasnjih servera
(Koji serveri, koliko dugo, i nickovi otamo)

igrao stari s1 i s2, nick je na oba bio humancleric22, na s1 sam acc poklonio na sredini servera, a na s2 bio u 2P koaliciji i umalo osvojio server kod Simonice Very Happy za one koji ne znaju Simonica je naselje gdje se gradio ww... na kraju zavrsio u top500 sa 18 naselja...

7.Da li ti se svida angelina jolie?
(ako uopce imate slovo n u odgovoru na ovo pitanje nista od vas )

jako mi se svida... Very Happy

*8.Ako te netko goni i nadjes se u mraku, zasto je vazno drzati oci zatvorene?

pa nepada mi na pamet nista pametno Very Happy , valjda je svejedno kad je mrak isto ti jel gledas ili zmiris Very Happy

9.Tvoja slika (obvezno)
*(hot pics dobre frendice, požuruju stvari.... )
, evo ovdje sam sam...

a nemam bas puno svojih slika ni di sam sam, a pogotovo sa frendicama Very Happy , ali evo jednu sam izvukao iz arhive...

Ukoliko vam se nesto od ovoga ne svida, ili mislite da je ovo previse za vas - ima jos dosta drugih losijih saveza na +/+

evo za kraj nadam se da ce te prihvatiti moju kandidaturu i da cu biti dio na kraju pobjednickog saveza na serveru... cheers
[Vrh] Go down
prof. Grmundalo

prof. Grmundalo

Broj postova : 31

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimesub oľu 07, 2009 9:39 pm

metronom je napisao/la:
evo za kraj nadam se da ce te prihvatiti moju kandidaturu i da cu biti dio na kraju pobjednickog saveza na serveru... cheers

zasto onda zelis kod nas? tongue
[Vrh] Go down
Korisnički profil
metronom
Gost

PostajNaslov: .   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimesub oľu 07, 2009 9:55 pm

zelim kod vas zato jer ste savez koji ima velike ambicije, a ja sam igrac koji zeli pobjedu i zelim igrati sa najboljima, sada nemam saveza pa se javljam vama, a ja sam zrtva raspadnutog saveza Diablo gdje sam izvukao deblji kraj... poceo sam se nakon toga oporavljat i sada kad sam malo ipak ojacao se javljam vama... a naravno ocekujte jos brzi i bolji napredak...
[Vrh] Go down
LepiCigo

Broj postova : 240

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimesub oľu 07, 2009 11:11 pm

sto se mene tice, to je ok. nek se javi jos netko iz vodstva, da ne bude samo jedan glas.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
metronom
Gost

PostajNaslov: re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 7:26 pm

evo vidim jedan od vodecih ljudi u savezu se izjasnio, nije da vas pozurujem, ali ako mozete reci da me ne drzite u ne izvjesnosti.. Very Happy
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bog i Batina
Sephiroth

Broj postova : 593

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 7:41 pm

...ja cu playat svicarsku na ovom slucaju, po meni amo rec ka moze, al nikoga jos nismo iz diabla uzeli pa neznam...nek neko drugi odluci, prosli slucaj vam je tako dobro isa Very Happy

Seph

Karrde

Karrde

Broj postova : 411

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 8:19 pm

e, to se trazi... da nam vodja glumi Svicarsku Very Happy

ja nemam nista protiv, iako to nikome nista ne znaci Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
metronom
Gost

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 8:34 pm

svi nesto bi, nebi Very Happy Very Happy , salim se, zasada komentari po volji, sada samo cekam da netko kaze ajde imas pozivnicu Cool
[Vrh] Go down
Karrde

Karrde

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 9:32 pm

sad cemo mi, samo sto nismo... procedura traje, ali onda ti bude super Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
lisjak_reBorn
Stari lisac
lisjak_reBorn

Broj postova : 107

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 9:40 pm

Mi sve polako...
Vrijeme je na našoj strani...

Nikuda ne treba žuriti što zorno prikazali na s2 jer dok se svi peglali mi čekali i onda kad svi već znali da heg nema vojske eto nas kao saveznika i paf...
Osigurali dovoljno vremena za pobjedu..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
metronom
Gost

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 10:01 pm

to je uredu sto kazes, ja vas ni ne pozurujem... samo sam naveo kako je smijesno svi kazu ja sam za, ali sam neutralan ili nemam nista protiv, a nikako da netko kaze nesto konkretno.. Very Happy
[Vrh] Go down
Karrde

Karrde

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 10:15 pm

u stvari, ne cekamo da svi kazu da su za, nego cekamo da svi ljudi procitaju ovaj dio na forumu i da eventualno netko kaze ima li nesto protiv.
pretpostavljam da ako se do sutra nitko ne javi (da ima nesto protiv), da ce te se primiti u savez...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
metronom
Gost

PostajNaslov: re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 10:25 pm

OK... sve je uredu... nadam se da ce sve biti uredu da nece imati nitko nista protiv... flower
[Vrh] Go down
Teuta

Teuta

Broj postova : 130

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 08, 2009 10:34 pm

Nemam nis protiv Smile Ako ostali misle da treba, zasto ne. Fino se razvija covjek Smile
[Vrh] Go down
Korisnički profil
LepiCigo

Broj postova : 240

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimepon oľu 09, 2009 12:48 am

saljem pozivnicu i molim lock.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ainur

ainur

Broj postova : 167

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimepon oľu 09, 2009 2:58 am

lock
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ranjena zvjer

ranjena zvjer

Broj postova : 209

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimepon oľu 09, 2009 3:38 am

kakav lock bez moga komentara...a kakva bi to bila prijave bez moga glasa protiv Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sephiroth
Bog i Batina
Sephiroth

Broj postova : 593

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimepon oľu 09, 2009 5:14 am

ajd ide lock al samo zato sta je ranjena protiv Very Happy

EDIT: Evo ide Unlock da se objasne dogadaji...odmah istu noc su se zalili iz 3 razlicita 4fun saveza da im je metronomo jako velikodusna farma....sta je rezultiralo njegovim izbacivanjem iz saveza...toliko od mene

hidd3n12
Gost

PostajNaslov: poruka   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 22, 2009 7:56 pm

1.Vase osobno ime te nick u igri
(Nick u igri mora bit kul)

Nenad, hidd3n

2.Koje ste pleme
(MORATE bit rimljanin ili teutonac....... ili gal )

Gal

3.Broj gradova, croppera, te trenutna populacija
(Treba bit veca od one navedene na stranici saveza)

3 grada, ukupno 1419

4. Morate bit na +/+ koordinatama. Znate li sto je TT?

na +/+ sam, znam.

5.Imate li smisla za humor?

cijepljen sam protiv toga Surprised

6. Iskustva sa prijasnjih servera
(Koji serveri, koliko dugo, i nickovi otamo)

par mjeseci na 3. serveru ali ništa vrijedno spomena. ako baš nekog zanima dopisat ću

7.Da li ti se svida angelina jolie?

slika govori 1000 riječi (osim ako je slika samo jedne riječi):

8.Ako te netko goni i nadjes se u mraku, zasto je vazno drzati oci zatvorene?

ako ja ne vidim njega ne vidi ni on mene

9.Tvoja slika (obvezno)

pa i nemam ih baš. ovdje kao da ispunjavam formulare za lansiranje u svemir, toliko pitanja...
[Vrh] Go down
hidd3n12
Gost

PostajNaslov: dodatak   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 22, 2009 7:58 pm

ovo je link na pitanje o angelini:
[Vrh] Go down
hidd3n12
Gost

PostajNaslov: 1   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitimened oľu 22, 2009 7:58 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: zelio bi uci kod vas u savez...   zelio bi uci kod vas u savez... Icon_minitime

[Vrh] Go down

zelio bi uci kod vas u savez...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.