Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum najboljeg saveza na s4 hr
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 molim pozovite za ulazak...

Go down 
+4
Gazda
xena
Karrde
Konj
8 posters
Autor/icaPoruka
gogy
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 9:44 pm

1.Vase osobno ime te nick u igri
gogy

2.Koje ste pleme
teutonac

3.Broj gradova, croppera, te trenutna populacija
5, 2, 2272

4. Morate bit na +/+ koordinatama. Znate li sto je TT?
+/+
5.Imate li smisla za humor?
...naravno.... Twisted Evil
6. Iskustva sa prijasnjih servera
stari s2,nick gogy,savez CINBS_W; s3,nick goran,savez Air
rest.s2,nick mar-mir(duall gogy&xena-ratnica),savez CINBS

7.Da li ti se svida angelina jolie?
uffff.....glupo pitanje!--NARAVNO!
*8.Ako te netko goni i nadjes se u mraku, zasto je vazno drzati oci zatvorene?
affraid affraid affraid DA SE NE UPLAŠIM!
9.Tvoja slika (obvezno)
molim pozovite za ulazak... 261975
[Vrh] Go down
Konj

Konj


Broj postova : 50
Join date : 26.11.2008
Age : 32
Lokacija : Split

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 9:49 pm

AKo neams nikakvih problema s nasim saveznicima ili nekim clanom u nasem savezu ja sam za tvoj ulazak .
Smile
[Vrh] Go down
Karrde

Karrde


Broj postova : 411
Join date : 14.11.2008
Age : 44
Lokacija : Zgb

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimeuto vel 24, 2009 10:46 pm

a ova tvoja ekipa iz 1.bojne se nece bunit, jel?
[Vrh] Go down
xena




Broj postova : 9
Join date : 08.02.2009

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 12:45 am

1. bojna,a tko je to?? Wink)
ja ne volim angelinu draži mi bred.oćete me tress ? Very Happy
[Vrh] Go down
Gazda
Postovani g.



Broj postova : 553
Join date : 15.11.2008
Age : 55
Lokacija : Zagreb

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 3:42 am

ja sam uvijek za ulazak članova koji su se (ako su se!) dokazali igrajući u ovom ili srodnom savezu (mislim na cinbs) na nekom od prethodnih servera.
[Vrh] Go down
Sephiroth
Bog i Batina
Sephiroth


Broj postova : 593
Join date : 14.11.2008
Age : 35
Lokacija : Split

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 4:44 am

mislim da moze ako nemas problema sa 4funovcima?
[Vrh] Go down
https://reborn.bosnianforum.com
lisjak_reBorn
Stari lisac
lisjak_reBorn


Broj postova : 107
Join date : 14.11.2008
Age : 44
Lokacija : tamo gdje je i Bog rekao zbogom..

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 8:19 pm

Smatram da je to pokušaj prebjega zbog stalnih napada 4funa i taj savez je u raspadu pa se spašava tko može...
No ja sam općenito protiv primanja bilo kakvih izbjeglica jer ako si na početku krivo odabrao tko ti kriv, bori se do kraja i pogini muški te kreni ispočetka...
U vojsci bi takve ljude nazvali dezerterima.. Ili se bori do kraja i pogini ili se predaj pa budi farma ili ugasi acc!!!

A koliko sam čuo i napada gazdin savez iako je već duže vremena i službeno da je taj savez sa nama u savezništvu...

Evo link jer se još netko izjasnio o tome:
https://reborn.bosnianforum.com/clanovi-saveza-f3/potencijalni-clnovi-t73.htm
[Vrh] Go down
gogy
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: odgovor   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:59 pm

evo i mog odgovora....
kao prvo nisam izdajica,prebjeglica ili tako nešto slično!!!!!!!!!!!!htio sam od početka igrati s vama,to zna i snjop jer sam se prvo njemu javio na ovom serveru kad sam počeo igrati....jest da sam upao u savez CRO bezveze i da znam da sam pogriješio....ak je to problem onda nema veze,jer sam od početka htio igrati s vama i nastaviti dobar odnos sa starog s2,čak sam se i sa zephonom koji je sad u 4funu čuo od početka servera,možete i njega pitati...
a kao drugo,ne napadam cijeli gazdin savez,nego samo igrača klen,jer imamo nerasčišćenih računa od prije...ukratko,on mi je bio farma od početka servera,počeo me vrijeđati,a ne da me lijepo zamolio da ga prestanem napadati,zatim je upao u naš wing našto sam ja načisto poludio!,a poslije kada su ga izbacili odande sakrio se u savez rSrrctd,misleći da ga tamo vi štitite i da ga neću dirat....i šta da sad kažem na to,rekao sam mu nakon što mi je j.... mater,da ga neću prijavit MM-u,i da ga neću rušit i brisat,nego da će mi vječno biti farma,dok sam ne obriše račun...
E sad ljudi ukratko znate sve! i ne želim više razbijat glavu oko toga....
[Vrh] Go down
gogy
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:13 pm

....ispričavam se zbog greške(brzo pisanje...hehe)....javio sam se sephy-u na početku servera za ulazak u savez..
[Vrh] Go down
lisjak_reBorn
Stari lisac
lisjak_reBorn


Broj postova : 107
Join date : 14.11.2008
Age : 44
Lokacija : tamo gdje je i Bog rekao zbogom..

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:50 am

Kao što sam već rekao ja sam općenito protiv primanja izbjeglica(igrača iz saveza koji su pred raspadom)...

Ti si svoje sve objasnio kao i ono napadanje u koje ja nisam upućen već sam saznao tako što pročitao na forumu..

Mislim da se u tvojem slučaju čeka samo odgovor sa strane saveznika a možda i da se snjop izjasni pošto nitko nema nekih velikih zamjerki...
Seph je njubara!!!
[Vrh] Go down
xena




Broj postova : 9
Join date : 08.02.2009

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimečet vel 26, 2009 4:06 am

kako znat na početku servera koji je savez dobar Smile
aj mi objasnite da i ja ubuduće znam..


M.P
izbjeglica
[Vrh] Go down
djuka101
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimečet vel 26, 2009 7:20 am

cyclops
djuka101
#666#
1900+ ... 5 naselja

(4,36) (5,37) (6,37)
do sada uvijek u dobrim odnosima cheers iskustvo s sv 2 king
[Vrh] Go down
lisjak_reBorn
Stari lisac
lisjak_reBorn


Broj postova : 107
Join date : 14.11.2008
Age : 44
Lokacija : tamo gdje je i Bog rekao zbogom..

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:14 pm

Ne možeš znati ali zato i ne trebaš odmah uletjeti u prvi savez koji te pozove već malo vagnuti ponude i pručiti saveze, pitati susjede, druge igrače...
Nakon što doneseš odluku i odabereš još uvijek se možeš predomisliti i preći u neki drugi ako taj nije zadovoljio tvoje potrebe..
Ali otići možeš odmah čim shvatiš da taj savez nije za tebe a ne onda kada se počne raspadati...
No opet ako prečesto mijenjanjaš savez znači da s tobom nešto ne valja pa onda možeš ili napraviti savez po svom guštu ili jednostavno obrisati acc..

Ja sam odpočetka u reBornu i nije uvijek sve štimalo kao sad no opet nisam se dao i trudio sam se to popraviti.
Da se ovaj savez kojim slučajem raspao(ali doslovno raspao-nestao u potpunosti) odvagnuo bih daljnje ponude i onda odlučio želim li negdje drugdje ili jednostavno ostao solo pa dokle ide...
Ali samo pod uvjetom da se skroz raspadne i nikada ne bih otišao dok još tone već bih bio sa njima do kraja!!

Naš saveznik 4fun nije oduvijek bio takav već je nastao udruživnjem sa manjim savezima ili njihovom asimilaciijom te tako stvorio jedan od najvećih saveza na serveru dok smo mi odpočetka reBorn i slijedimo misao vodilju još sa starog s1 da ostajemo jednistveni. Na s2 smo imali jednu akademiju(sa kojim uvijek problemi) i pred kraj se udružili sa CSSI te tako stvorili jedna jaki savez. No nismo dirali vodstvo niti promiješali igrače već samo napravili zajednički senat kako bi savezi i dalje funkcionirali kao i dotada poštujuči stvorenu organizaciju na nivou svakog saveza a opet kako bi mogli zajedno odlučivati o ključnim pitanjima i sudjelovanjem u akcijama...

) Svaka sličnost sa stvarnim osobama je slučajna!
Ovaj post nije pisan da nekoga prozove ili uvrijedi već je samo izraz mog stajališta i razmišljanja!
Dok sam ga pisao nisam mislio na nikog posebnog već samo iznesao svoj stav općenito o igračima, savezima i onome što je po mom skromnom mišljenu ispravno i kako bi trebalo postupati!
Isto tako još jednom napominjem da ovo nije kritika već samo skupina slova i riječi koje su stvorile rečenice te su odraz mog duhovnog stanja i načina razmišljanja o navedenom!!!
(
[Vrh] Go down
djuka 10
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimečet vel 26, 2009 9:23 pm

1.Vase osobno ime te nick u igri
djuka101

2.Koje ste pleme
teutonac

3.Broj gradova, croppera, te trenutna populacija
5, 1, 1943

4. Morate bit na +/+ koordinatama. Znate li sto je TT?
+/+ 3 najveća grada su mi na ++ te ću tu i ostati...
5.Imate li smisla za humor?
...naravno.... smisao je moj humor
6. Iskustva sa prijasnjih servera
prijasnji S2 - djuka101 - moon - asgard

7.Da li ti se svida angelina jolie?
uffff.....glupo pitanje! ima slatku guzu ništa više....
*8.Ako te netko goni i nadjes se u mraku, zasto je vazno drzati oci zatvorene?
DA SE NE UPLAŠIM!
9.Tvoja slika (obvezno)
jocolor
[Vrh] Go down
Karrde

Karrde


Broj postova : 411
Join date : 14.11.2008
Age : 44
Lokacija : Zgb

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:41 am

djuka mi je prvi i najblizi susjed i, evo, nikad problema, suradnja na nivou kad god je trebalo, sve smo se uvijek lijepo mogli dogovorit, tako da, ako se mene pita, ja bih da covjeka primimo. Smile
[Vrh] Go down
n00bokradica




Broj postova : 79
Join date : 14.11.2008

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimepet vel 27, 2009 2:31 pm

i ja se slazem sa karrde!sa covjekom od pocetka servera imali korektne odnose.bilo bi mi drago da nam se pridruzi.
[Vrh] Go down
djuka 10
Gost




molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimened oľu 01, 2009 3:02 pm

Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
Scorpio

Scorpio


Broj postova : 17
Join date : 24.11.2008
Lokacija : Čakovec

molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitimened oľu 01, 2009 3:39 pm

[quote="gogy"]evo i mog odgovora....

a kao drugo,ne napadam cijeli gazdin savez,nego samo igrača klen,jer imamo nerasčišćenih računa od prije...ukratko,on mi je bio farma od početka servera,počeo me vrijeđati,a ne da me lijepo zamolio da ga prestanem napadati,zatim je upao u naš wing našto sam ja načisto poludio!,a poslije kada su ga izbacili odande sakrio se u savez rSrrctd,misleći da ga tamo vi štitite i da ga neću dirat....i šta da sad kažem na to,rekao sam mu nakon što mi je j.... mater,da ga neću prijavit MM-u,i da ga neću rušit i brisat,nego da će mi vječno biti farma,dok sam ne obriše račun...
E sad ljudi ukratko znate sve! i ne želim više razbijat glavu oko toga....[/quote


... OVO SVE JE POTPUNO NETOČNO !!!

igrač klen NIKADA nije i ne bi vrijeđao druge igrače...ma koliko ga oni napadali ili pljačkali...pogotovo ne TEBE gogy !!!
NIKADA nije bila upućena ni jedna takva poruka ili poruke o kojima govoriš NIKADA!!!!

... kao drugo nije se SAKRIO u gazdin savez .... ( pošto ne znaš priču ne govori napamet !!! )



lijep pozdrav ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





molim pozovite za ulazak... Empty
PostajNaslov: Re: molim pozovite za ulazak...   molim pozovite za ulazak... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
molim pozovite za ulazak...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Public :: Kandidature-
Forum(o)Bir: